AtHome Video Streamer

Güvenlik Kamerası Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.8 MB
  • Version 2.0.9
  • Dil İngilizce
  • Firma Circlely Networks Incorporated
Kullanıcılarına düşük maliyetli güvenlik kamerası seçenekleri sunan oldukça güvenilir bir güvenlik kamerası uygulamasıdır.

Kullanıcılarına düşük maliyetli güvenlik kamerası seçenekleri sunan oldukça güvenilir bir güvenlik kamerası uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Mac kullanıcılarına sunulan uygulama sayesinde kulanmadığınız mobil cihazlarınızı ve bilgisayarlarınızı güvenlik kamerasına dönüştürebilirsiniz.

Bu sayede evden işe gittiğinizde, iş yerinizden ayrıldığınızda veya bakıcıya çocuğunuzu bıraktığınızda gözünüz arkada kalmayacak. Bebek Kamerası veya Evcil Hayvan kamerası olarak da güvenle kullanabileceğiniz uygulama, "İki Yönlü Konuşma" desteğine sahip. Böylece izlediğiniz kişi veya evcil hayvanınızla sesli olarak iletişime geçebilirsiniz.

Bunun yanı sıra "Zamanlanmış Kayıt" desteği sayesinde belirlediğiniz zaman dilimlerinde kayıt yapılmasını ve durdurulmasını sağlayabilirsiniz.

"Hareket Algılama Sensörü" ile birlikte gelen AtHome Video Streamer herhangi bir hareket algılandığında otomatik olarak video kaydını başlatır. Ayrıca bildirim veya e-posta yolu ile size alarm verir.

Daha Fazla Göster
AtHome Video Streamer indir